Dlaczego sterydy na tarczyce to taktyka, a nie strategia

Gdzie kupić sterydy – sprawdź sklep online

Można je zastosować w przypadku zdiagnozowanego przez lekarza sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Z drugiej strony przyjmowanie anabolików może zakończyć się depresją i próbą samobójczą. Działają one przede wszystkim na źródło bólu, a dopiero potem na organizm. Badanie przeprowadzono wśród 88 pacjentów, którzy https://sklepdlakulturystypl.com/produkt/10-amperw-testosteron-undekanian-200-mg-ml-euro-apteki/ otrzymywali dawkę początkową prednizonu większą niż 20 mg. U nas sterydy online dostępne są od ręki, nie pytamy czy przeznaczeniem jest choroba czy chęć zwiększenia masy mięśniowej lub inne uwarunkowania. Regularne stosowanie leków w dawkach odpowiednich do stopnia kontroli choroby prowadzi do zahamowania procesu zapalnego toczącego się w drogach oddechowych, co klinicznie manifestuje się zmniejszeniem objawów chorobowych zarówno w dzień, jak i w nocy, poprawą tolerancji wysiłku oraz zmniejszeniem ilości zaostrzeń. Zawieszenie zostało podniesione o 6 cali względem standardowej wersji, a koła zamienione na 20 calowe z terenowym ogumieniem od BF Goodrich KD. W spowolnieniu przebiegu i złagodzeniu objawów tego procesu pomoże hormonalna terapia zastępcza lub kuracja preparatami zawierającymi fitoestrogeny hormony roślinne działające podobnie jak estrogeny. Kluczową częścią procesu terapeutycznego jest rehabilitacja, umożliwiająca powrót do sprawności.

3 sterydy na tarczyce Sekrety, których nigdy nie znałeś

Sterole roślinne dobre, ale nie dla wszystkich

Stan osób ciężko przechodzących COVID 19 pogarsza się m. Media i copywriting towarzyszą jej od czasów studiów. Jej oczy jak anioła, tak patrzy na mnie onaJak wyśniona ona woła, wymarzona kusicielkaTaka piękna ponętna, przed nią każdy by spękałJak wadliwa guma pęka, uliczna twarda pozaJak tigra bels kosa na takie chcesz mieć nosaOna w zasięgu, po za, w tym na bank ma klasęMusisz być w jej oczach asem, o niej pomyśleć czasemGłową nie kutasem, wiem niektóre węszą kasęOno zna modliszek masę i przygląda się im czasemJak toplessom na krecie, mono przy jednej kobiecieA stereo sami wiecie, nie może być tej opcjiBo wszystko to co dobre to się najszybciej kończyA to co mnie łączy z wybranką mego sercaTego mi nie da, żadna łania ponętnaZ wali z nóg siłą skręta, atmosfera napiętaOstatnie takie tango w pewnym miejscu pamiętamZnika połowa czasu to jak u nas half lifeZagapiony na lolity, trzyma ciśnienie siadaPropozycje wysiadam, do zera zredukować fikcjeKuszące suki, jak anonse towarzyskie. Przedstawiciele biznesu, politycy i pracownicy musieli odbywać kwarantannę w hotelach na dwa tygodnie przed wizytą w gabinecie, a każdy przed wizytą w gabinecie Putina jest spryskiwany środkiem dezynfekującym. Taka dwustopniowa weryfikacja: dziennikarz medyczny i lekarz pozwala nam na dostarczanie treści najwyższej jakości oraz zgodnych z aktualną wiedzą medyczną. Trudno uchwycić moment, kiedy możemy powiedzieć, że walkę wygraliśmy. Wykonuje się kilka procedur, z których każda trwa od kilku minut do 1,5 godziny. Dobry wieczór, przyjmuje Betaloc 2,5mg dziennie na zaburzenia rytmu serca, Effectin 150 na depresje oraz antykoncepcję hormonalną, czy są to przeciwskazania do szczepienia szczepionka astra zeneca. Że nie ma nic na niby Rap Muzyka żywa widzisz. 10g już jest dla większości z bardzo dużym zapasem. 17 kwietnia odszedł nasz ukochany Kaktuś. W poniższym wpisie są tylko skrócone informacje o lekach – po więcej odsyłam do ulotek i specjalistów. Uszkodzenie wątroby, nadciśnienie, zakrzepica, zmiany zwyrodnieniowe stawów, trądzik i łysienie to niektóre skutki ich stosowania. Ważną informacją jest to, że boldenon wstrzykiwany co tydzień pozostaje aktywny w krwioobiegu przez cztery tygodnie. Masteron Propionate 10amp x 1ml, 100mg/ml. Pliki niezbędne do przeglądania oferty, logowania do Apteki internetowej i dokonywania zakupów. Po pokazaniu weterynarzowi filmiku, jak pies się jeszcze zachowuje idąc na dwór, i jak potrafi się cieszyć, dostaliśmy pozwolenie na podpięcie jej do małego zaprzęgu. Fanipos 50 mcg, aerozol do nosa, 2 butelki zawierające po 120 dawek. Lekarz rodzinny nie chce mi dać jednoznacznej odpowiedzi czy szczepienie przeciw c 19 jest dla mnie ryzykowne. Okazało się też, że zwolennicy środków dopingujących częściej sięgali także po inne zakazane środki.

Jak używać sterydy na tarczyce do pożądania

Prof Kuna: Sterydy wziewne redukują ryzyko ciężkiego przebiegu COVID 19 o ponad 90 proc

Dzięki popytowi państw UE w 2018 roku w Polsce istniało 3,324 miliona miejsc pracy. Wśród osób w wieku 45 54 lat jest czwartą przyczyną śmierci 4. Szacuje się, że problem ten występuje u 30 40% osób w podeszłym wieku. Objawy powracają do dziś. Dieta ketogeniczna ma charakter wysokotłuszczowy i niskowęglowodanowy. Każdego roku oparzeniom ulega około 300–400 tysięcy osób, z czego prawie 50–70% stanowią dzieci. Dopiero dodatkowa dawka glukozy i glukagonu w oddziale intensywnej opieki medycznej pozwoliła uratować życie mężczyzny. Upadku mięśniowego nie w każdej serii. Przede wszystkim grozi im uszkodzenie wątroby, ale wśród powikłań zdarzają się też często nadciśnienie, zakrzepica, zmiany zwyrodnieniowe stawów, odwapnienie kości i zaburzenia hormonalne. Anavar jest potężny i bardzo skuteczny, ale nadal wymaga twojego wkładu, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki. Jego uszkodzenie będzie pogarszać wszystkie te funkcje. Tym razem potrzebujesz. Metanabol Dianabol – Steryd doustny. Nie zaleca się picia soku z grejpfruta, który hamuje wspomniany izoenzym. Należy wybrać lek o możliwie najsłabszym działaniu, który zapewni ustąpienie wykwitów w jak najkrótszym czasie. Wszystkie badania udowadniają jedno: znacznie gorsza jest astma niż leczenie sterydami. Ból nie ustępował ,a wręcz po ćwiczeniach się nasilał. Zapaść rynku obligacji, koniec inwestycyjnej ery. Stosunkowo często występuje też wtórna niewydolność nadnerczy, polegając na upośledzeniu funkcji wydalniczej hormonów. Oczywiście na każdym kroku informujemy, jakie są skutki brania sterydów. Sterydy mogą być przyczyną problemów ze zdrowiem. Kerna ze słynnej amerykańskiej Mayo Clinic takie kłopoty nie dziwią: – Sam kiedyś wykonywałem takie zabiegi i bardzo dziś tego żałuję. Cukrzyca typu 3 jest stosunkowo rzadko występującym rodzajem tego schorzenia. Penis to najbardziej erogenne miejsce na ciele mężczyzny, które służy nie tylko do kopulacji, ale również oddawania moczu. Początkowo był używany. Środek ten nie jest sterydem, a lekiem mającym działanie termogeniczne – zwiększa wewnętrzną temperaturę ciała.

Oto 7 sposobów na lepsze sterydy na tarczyce

Sterydy Sklep Online MocneSuple pl

So, 25 02 2017 Forum: emama Re: Krople do nosa allergia. Przeznaczono na to 75 mln zł dofinansowania, które pochodzi z subfunduszu rozwoju profilaktyki, wyodrębnionego w ramach Funduszu Medycznego. Gwarantujemy najlepsze ceny, ugruntowaną pozycję na rynku i ich niezmienność, a dla stałych klientów rabaty i promocje. Na ogół wystarczy po prostu zalać je wodą i wypić. Agnieszka Byrczek Michalska: Samowolnie nigdy nie wolno odstawiać przyjmowanych leków, ponieważ może to być bardzo niebezpieczne dla matki i dziecka. Inhalacje glikokortykosteroidów pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć działanie tych substancji do miejsca ich podania, a więc do układu oddechowego, minimalizując tym samym ryzyko niepożądanych skutków terapii sterydowej dla reszty organizmu. Zapewnia ona ludziom poczucie bezpieczeństwa, dlatego podświadomie wszyscy do niej dążymy. Jak najwięcej badań staramy się zrobić w jednym czasie. Badania nad tymi preparatami przyniosły bardzo obiecujące wyniki. Po raz kolejny w Newmarket. Mięsień wypieracz pęcherza. Czy sterydy anaboliczne są uzależniające.

10 hipnotyzujących przykładów sterydy na tarczyce

To choroba 4 mln Polaków Nowe badania wskazują, że nieleczona astma zwiększa ryzyko zawału i udaru

Do skutków ubocznych przedawkowania zalicza się pobudzenie, niepokój, kołatanie serca, oraz wysokie ciśnienie krwi. Avamys, Flixonase, Pronasal. Jak działają sterydy i jaki mają wpływ na organizm. Nie potrzebujesz skierowania. Sterydy anaboliczne, czyli sterydy na masę to pochodne testosteronu, które mogą występować w postaci naturalnej lub syntetycznej. Pamiętaj, aby nie dotykać igły. Tylko w ten sposób można osiągnąć pożądane efekty i uzyskać idealną rzeźbę. Zastrzyki sterydowe cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na swoją skuteczność mają dużo lepszą przyswajalność. Takie same odczucia może spowodować jednostka chorobowa nazywana ostrogą piętową, która utrudnia a w końcu może całkowicie uniemożliwić swobodny chód. Wiadomo, że sterydy anaboliczne są bardzo silne, jeśli chodzi o budowanie mięśni, siłę i zwiększanie wydajności. Calym sercem jestem z Toba bo naprawde wiem co czujesz. Jestem klientem od ponad pół roku, ani razu sie nie zawiodłem. Potrafią one znacząco pogorszyć funkcjonowanie wątroby w ciągu kilku tygodni. Wszystkie leki na POChP podawane są drogą wziewną przez inhalatory. Ich długotrwałe zażywanie może bowiem mocno utrudnić starania o potomstwo. Dane osobowe będą profilowane w celu polepszenia oferty sklepu poprzez analizowanie sprzedaży Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Największa wada używania sterydy na tarczyce

Re: Szczepienie przeciw Covid 19 Szczepienia na Koronawirusa

Przyszło ci w końcu za to życiem przypłacić. W lutym pobiła rekord USA w hali na 800 metrów, biegnąc najlepszy czas na świecie w tym roku w hali, 1:58,27, o blisko dwie sekundy szybciej niż nasza Joanna Jóźwik. Zakup u nas więc przede wszystkim gwarantuje Ci bezpieczeństwo. Działa immunoregulująco, przeciwzapalnie i wzmacnia detoks organizmu. Ale nie omijają także kobiet w pełni rozkwitu. Samo odblokowanie organizmu powinno być poprzedzone przeprowadzeniem odpowiednich badań oraz przygotowaniem się na kurację, która będzie się składać z kilku etapów. Należy pamiętać, że glikokortykosteroidy mogą powodować działania niepożądane. Tej postaci zapalenia płuc można zapobiec, często zmieniając pozycję chorego w łóżku i stosując rehabilitację oddechową. Notify me of new posts by email. Zawsze pod kontrolą RTG. Tutaj aplikuje się 2 3 razy dziennie po 10 15 jednostek insuliny o krótkotrwałym działaniu. Operowana kończyna powinna być unieruchomiona przez cały czas w ortezie ramiennej. Pl został założony po to, aby ułatwić zakup oryginalnych sterydów sprawdzonych marek. Natomiast mikrodermabrazja działa bardziej powierzchownie i podczas niej złuszczane są jedynie zewnętrzne warstwy naskórka. Osiąga to, hamując wytwarzanie przeciwciał, napełzanie leukocytów do miejsca zakażenia i produkcje substancji prozapalnych, np. Należy wybrać lek o możliwie najsłabszym działaniu, który zapewni ustąpienie wykwitów w jak najkrótszym czasie. Jak rozpoznać biegunkę tłuszczową. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Ponieważ poziom promieniowania jest największy w trakcie jego pobytu w szpitalu, czasami konieczne jest ograniczenie wizyt osób bliskich. Suplementów diety, pasjonat psychologii, psychofarmakologii oraz tematyki rozwoju osobistego. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Przed niemal trzema laty na łamach „ZooBranży” poruszyliśmy temat stosunkowo wtedy nowego i stosowanego od niedawna suplementu diety dla psów, jakim jest kwas 3 hydroksy 3 metylomasłowy, określany jako HMB. Robercik Dynamit moj ulubiony, naturalny kulturysta, który zrobił formę na kawie piernikowej z WK sklepu. Z kolei glikokortykosteroidy np. Występuje pod różnymi estrami, które umożliwiają kontrolowanie czasu działania cząsteczki w organizmie: Cypionate, Enanthate, Propionate, Suspension, Undecanoate. Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć w przypadku Primobolan Comprimés, jest to, że jest to pochodna DHT, co oznacza, że jest to zmodyfikowana forma DHT Dihydrotestosteron. Sterydy mogą powodować przetłuszczanie się skóry, infekcje skórne i trądzik.

Przestań marnować czas i zacznij sterydy na tarczyce

Masz pytania?

Jednym z objawów krzywej przegrody nosowej jest oddychanie przez otwarte usta. @JuneJohn a ile chcesz. Agnieszka Dziubosz lekarz. Sprawdź także: Doping u kobiet – czy kogoś to w ogóle kręci. Hydrocort Chema to maść stosowana miejscowo na skórę w objawowym leczeniu niezakażonych zmian skórnych powstałych w przebiegu takich chorób skóry jak: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, liszaj, rumień wielopostaciowy, łojotokowe zapalenie skóry, wyprysk zliszajowaciały, reakcje po ukąszeniach owadów, skórne odczyny polekowe oraz oparzenia. Sterydy anaboliczne, sprzedawane jako “zestawy witaminowe” czy “odżywki”, można kupić bez problemu. Przyjmowanie tego typu środków – z jednej strony prowadzi do nadawania organizmowi cech typowo męskich, co widoczne jest w ogólnej budowie ciała, barwie głosu, owłosieniu, a nawet zachowaniu np. Przerost dziąseł to stan, w którym tkanki dziąseł stają się opuchnięte i zarastają zęby. E wizyta z lekarzem specjalistą.

20 sterydy na tarczyce Błędy, których nigdy nie powinieneś popełniać

Monika K

Czy mogę się wspomóc otrivinem. Coraz więcej młodych ludzi sięga po środki dopingujące. To zostało wprowadzone do rutynowego protokołu leczenia potwierdziła prof. Szpital Powiatowy w Wołominie rozbudowany. Metka na pierwszy cykl nie za bardzo. Jest to suplement kulturystyczny stosowany przez sportowców na całym świecie w celu doładowania ich mocy i poprawy wydajności. Anapolon uznawany jest za jeden z najsilniejszych sterydów anabolicznych. Podczas wysiłku, dochodzi do podwyższenia temperatury w pracujących mięśniach oraz zmian w obrębie termoregulacji. Sądzono, że podawanie naturalnego sterydu anabolicznego zwiększy masę mięśniową chorych, poprawi im apetyt i dzięki temu szybko wrócą do formy, ale skutki uboczne okazały się dużo gorsze niż choroba. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione. Kontakt zainteresowanie pomoc 5 gwiazdek.

Jak wygląda kaszak?

Kelo cote SOLAIRE SPF30 plaster silikonowy w żelu do leczenia blizn na twarzy z filtrami UVA/UVB. Strony ze sterydami są wypełnione różnymi specyfikami. Przydatne może okazać się ponadto w przypadku podejrzenia zatruć różnymi substancjami, po urazach w obrębie głowy i szyi mogącymi wpływać na oddychanie, zabiegach przebiegających ze znieczuleniem ogólnym, ostrych, uogólnionych infekcjach szczególnie w obrębie przewodu pokarmowego. Niebezpieczne zwłóknienie. Warto wiedzieć, że stosowane obecnie w medycynie sterydy są często jedyną szansą na ratunek dla pacjentów, u których inne terapie nie przyniosły oczekiwanych efektów. Witam, czy cykl teść propy + metka to dobre połączenie. Zmiana klimatu stała się znaczącym zagrożeniem dla zdrowia publicznego i niezwykle ważne jest niezwłoczne ograniczenie wpływu naszej organizacji na środowisko. Dobry produkt powinien być bogaty w kilka składników, takich jak przede. Dochodzi wówczas do obniżenia ciśnienia tętniczego krwi, osłabienia, w skrajnych przypadkach zapaści. Obecnie pracuje w domu, analizując informacje dla firmy marketingowej. W tej sytuacji leczenie choroby wieńcowej u chorych na astmę z pomocą statyn nabiera szczególnego znaczenia. Przysiady od 7 do 12 powtórzeń z obciążeniem nie przekraczającym 85% maksymalnego ciężaru, jaki jesteśmy w stanie podnieść. Glikokortykosteroidy donosowe zazwyczaj podawane są w dwóch dawkach do każdego otworu nosowego raz dziennie. W przypadku stosowania suplementów diety na masę, zazwyczaj jest to gromadzenie tkanki tłuszczowej oraz chwilowe wypełnienie mięśnia wodą, co ni jak ma się do budowania masy mięśniowej w tempie, jakie dają nam sterydy typu testosteron, hormon wzrostu czy metanabol. Sprawozdania kwartalne sprawozdanie ze zużycia szczepionek, sprawozdanie z realizacji szczepień ochronnych, nadzór nad kartami uodpornienia,. U osób zażywających je pojawia się agresja, irytacja, euforia, ale także silna depresja niekiedy kończąca się próbami samobójczymi. Wspomniana organizacja składa się jednak ze znaczącej ilości członków, przez co w trakcie historii będziemy mieli możliwość poznania całej plejady barwnych i bardzo charakterystycznych postaci, które będziemy od początku lubić lub nienawidzić. Nie chodzi tu przecież tylko o to, by sterydy tanio zakupić i stosować do woli. Lek stosowany jest głównie u mężczyzn, w leczeniu chorób wynikających z niedoboru testosteronu, opóźnionego dojrzewaniu, zespołu pokastracyjnego impotencji, zaburzeń spermatogenezy. To proste, aby uniknąć skutków ubocznych sterydów i zyskać masę bez utraty zdrowia. TMR total mixed ration. Sterydy anaboliczne mogą również zwiększać ryzyko raka jąder, zwłaszcza gdy sterydy są używane w połączeniu z IGF 1. Zapewne większości z Was wyda się to bardzo dziw. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej w grupie wsparcia Aktywnie Niedoczynnych na facebooku, najbardziej uciążliwym z nich jest nadwyżka kilogramów. Administratora danych oraz podmiotów współpracujących.

Asortyment

Objawy zażywania sterydów są bardzo dobrze widoczne, więc jeśli ktoś je zauważy, to z całą pewnością powinien się udać do specjalisty, aby rozpocząć leczenie. W środę 21 września warszawska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie nielegalnej produkcji leków anabolicznych. Do wykonywania planu niezbędne są hantle oraz ławeczka ze sztangą. @leehero: myślę ze są naturalni. W mięsie wieprzowym i na nim można oprzeć dietę. Ludzi w jakimś okresie życia przyjmowało sterydy anaboliczne, w tym 6,4 proc. Skutkuje to chorobami serca. Brytyjski minister zdrowia Matt Hancock poinformował, że 23 kwietnia rozpoczną się próby kliniczne na ludziach szczepionki przeciw koronawirusowi stworzonej przez naukowców z uniwersytetu w Oxfordzie. Kami , około 4 lat temu 3 odpowiedzi. Trądziku młodzieńczego. Stosowania różnych dawek kortykosteroidów. Na ile leki doraźnie działające są nadużywane. Wtedy jednak, gdy pacjent przyjmuje je przez zbyt długi czas lub w zdecydowanie za dużych dawkach, dochodzić może niestety do rozwoju ogólnoustrojowych skutków ubocznych ich zażywania. Oferujemy wiele dogodnych form wysyłki produktów, które są bardzo dobrze zabezpieczone. Facebook Ireland Limited – prowadzenie kampani remarektingowych i mierzenie ich efektywności – Irlandia EOG. Po analizie cen w internecie w sklepach ze sterydami online stwierdzamy że mamy najlepszą cenowo i jakościowo ofertę. Tym preparatem powinien być testosteron propionat albo phenylpropionat, enantat lub cypionat. Dla danych postaci leku tabletki, maści, leki wziewne, krople, które zawierają steryd w składzie, istnieją charakterystyczne grupy powikłań, ale także uniwersalne sposoby ich unikania. Masz pewność, że otrzymasz to czego potrzebujesz.

Subiektywna ocena treści

Musisz się liczyć ze zmianami łojotokowymi skóry, co skutkuje pryszczami na twarzy i plecach. ECVN, RCVS Specialist in Veterinary Neurology, Associate Professor Neurology Service, Department of Small Animal Medicine and Surgery, College of Veterinary Medicine, University of Georgia, 501 DW Brooks Drive, Athens GA USA 30602, e mail. Testosteron jest doskonałym środkiem anabolicznym często stosowanym przez kulturystów w okresie przedstartowym. Jeśli chodzi o sterydy, kupno przez internet nie różni się od zakupu innych artykułów. Ja trzy dni z gorączką 38,5 ,generalnie tydzień osłabiony ,brak węchu trzy tygodnie ,kaszel 2,5 tygodnia. Stąd najczęściej, jeśli tylko to możliwe, sterydy stosuje się tylko przez pewien okres czasu, a zamiast tabletek, w zmienione miejsca aplikuje się kremy lub maści, które, gdy stosowane są zgodnie z zaleceniami, są lekami wyjątkowo bezpiecznymi. W związku z tym dobrze jest mieć zawsze przy sobie jakieś zdrowe przegryzki, owoce lub warzywa, które powstrzymają nas przed sięganiem po tuczące przysmaki. Kilka lat temu skusiłam się na odżywki białkowe i właśnie po miesiącu stosowania po prostu „wysypało” mnie na buzi. Choroba była w remisji, nic się nie działo tylko wyniki morfologii nie były najlepsze. Nie oznacza, że można stosować je bez ograniczeń. MedlinePlus Encyclopedia: Guillain Barre SyndromeThe National Institute for Neurological Diseases and Stroke: Guillain Barré Information SheetThe National Institute for Neurological Diseases and Stroke: Neurological Diagnostic Tests and ProceduresKidsHealth. Był karmiony przez 2 dni, było nie najgorzej i nie najlepiej. Pierwsze wyniki III fazy badań klinicznych szczepionki firmy Janssen opracowywanej we współpracy z JohnsonandJohnson są bardzo obiecujące i wskazują, że najprawdopodobniej zupełnie wystarczające będzie podanie tylko jednej dawki szczepionki. Sam doping jako taki jest karalny tylko w nielicznych krajach np. Ale wyżej ktoś napsiał że z dużą tkanką tłuszczową można osiągnąć 55cm /np amerykański strong man miał w łapie 65cm i cieszył sie bo schudł i w ręce miał już 60cm/ bez problemu można osiągnąc taki wynik. Na Gajkowicza 2 jest przychodnia Lupus, przyjmuje dr Kaput jego tez moge polecic z czystym sumieniem, bada dokladnie, diagnozuje nie „na oko” a na podstawie badan.